?

Log in

Previous Entry | Next Entry

День народження дитини

Ми дуже любимо своїх дітей, ми дуже щасливі, що вони народилися, ми чекали цього і напевно тому нам хочеться щороку знову і знову святкувати їх
День НАРОДЖЕННЯ)  
 
Сьогодні власне таке свято в моєї старшої дитини. Куди ділися ті 10-ть років я просто не знаю… А день її народження не забуду ніколи: ургентний кесарський розтин… ітд Таке не забувається. Але все в минулому. На сьогодні є перший серйозний ювілей, який на жаль ми зустрічаємо вдома не в найкращому здоров’ї бо вже і я сама і менший синок щось нездужаємо. Але плани на святкування складаються незважаючи ні на що). Перерила нет., нагадала попередній досвід і вималювалося наступне.
Питання : чи святкувати день народження шумно і гамірливо і відповідно запросити ….-надцять людей, чи зібрати виключно однокласників, або обмежитися тихою сімейною вечерею?
В мене є знайомі, які починають ці речі планувати за кілька місяців до події. Це настільки їх захоплює ( і втомлює одночасно), але… чи вони це роблять для дитини, чи … для себе? Ну щоб зі сторони гарно виглядало, щоб інші сказали: «так, ну це так було свято!», але чи хоче цього сама дитина?
Напевно від самого початку варто вирішити (якщо це таки не сімейна вечеря, чи обід) , чи матеріально ми потягнемо от це все цього року. Бо це тепер ну дуже серйозне питання. Різноманітні заклади і фірми пропонують не зовсім бюджетні міроприємства. Тобто…чи є зміст витрачати на це всі сімейні заощадження?
Отже це все треба пояснити і дитині також (10-ть років – це вже людина, з якою можна про щось говорити))), щоб вона мала реалістичні уявлення щодо свого свята).
От ми сіли писати список запрошених. Я свій, а вона відповідно свій. В мому знайшлося місце для дітей знайомих, яких вона … навіть не знає. Але це ж гарні батьки…гарні діти…можливо стануть друзями … ітд ітд ітд… ОК, в Софії в списку переважно однокласники і ті друзі, з якими вона найбільше проводить часу.
Але напевно надто багато людей запрошувати не варто і виходити треба таки з інтересів дитини.
Отже кількість більше менш є. Далі... починаємо накидати ідеї можливого свята. Знову ж таки в першу чергу треба знати, чого хоче дитина ( і чого вона тільки не хоче…). Обираємо кілька варіантів. М-да…її і мої варіанти кардинально відрізняються…
ОК, обираємо, що будемо їсти. Я таки схильна, що на дитячих днях народженнях варто обмежитися простою їжею, типу: піца, фрукти, торт,морозиво і все тут. Ось власне в цьому пункті в нас зі Софією розбіжностей нема))). Тортик спечемо самі і прикрасить вона його так, як хоче. Добре…… хоч це вирішили з першого разу!))).
Ще тут виникло наступне питання: а які дитина хоче подарунки? Часто буває, що реально в кількох пакетах бувають абсолютно однакові іграшки, якими дитина ніколи не буде гратися,чи одяг, який ви ніколи на неї не одягнете. Напевно можна запропонувати таке, що цього року нам потрібно все для малювання, або все для в’язання (сама в нас цього року вимагається все для в’язання) ітд.
Підсумовуючи в нас вийшло щось таке: це має бути не вдома, має бути 15-17 дітей, має бути піца-торт і мають бути якісь персонажі, які ми поки узгоджуємо, а в якості подарунків ми хочемо все для в’язання ). Паралельно вдома, для бабусів-дідусів ми напишемо різні плакати (хоча….як сказала Софія , - це вони мали для неї плакати малювати і…які я можу висловити контраргументи?;)), зробимо лазаню і тарамісу).
В будь-якому випадку, я переконана, що все мине гарно. Головне, щоб ми всі на той час вже були здорові!
А може в кого з Вас якось цікаво «кіндербалі» проходили, то поділіться, прошу!!!

Tags:

Comments

( 3 коментарі — Прокоментувати )
ksani
15 грудень 2010 14:56 (UTC)
за тегом "свята" трохи є: http://community.livejournal.com/ja_mamusia/tag/%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%B0
І прошу заховати текст під кат після першого абзацу
fantoka
16 грудень 2010 07:09 (UTC)
вітаємо!
і в нас також день народження! коли читала перші рядки - думала то про мене))) все те ж саме.
до Яреми прийшли 2 друзяки, вони награлись в лєго, майже нічого не з"їли і всім було добре. два попередні роки ми святкували в кафе, а зараз сидимо вдома ніби з пневмонією - все одно вийшо все добре.
ja_marjana_mama
16 грудень 2010 12:47 (UTC)
Взаємно вітаю!!!
Ну бо дитині було добре, а це найголовніше). Ми поки "на лікарняному", але з понеділка школа, то вже буде і святкування).
( 3 коментарі — Прокоментувати )

Profile

ja_mamusia
Я-мама!
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Tags

Latest Month

листопад 2015
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Розроблено LiveJournal.com
Designed by Taichi Kaminogoya