?

Log in

Previous Entry | Next Entry

Висока температура

Вже четвертий день в сина (2 роки і 9 місяців) висока температура. Збивали після 39 нурофеном. Допомагає на пару годин - а потім знову температура повертається, і ще вища. Лікар була, в легенях чисто. То такий вірусняк якийсь, чи грип - бо я теж перехворіла, але мене за два дні відпустило (собі температуру не збивала). Так от, хочу запитати. Бачу, що багато хто радить дивитись по стану дитини - чи нормально вона переносить температуру. Моя дитина майже весь час спить (в перервах між сном встигає посваритись з меншою сестрою:)), і під час сну - трохи пришвидшене дихання. Як на мене - то це типова поведінка при температурі. І я б не збивала, а давала дитині можливість самій боротись (тим більше, шо ці збивання температури ну якісь геть неефективні...). Але десь читала, що це не нормально.
Сьогодні, вже четвертий день, температура коливається 38 - 39,1, після того, як прив"язувала до себе слінгом і ходиа з ним десь так зо дві години - впала до 37,5. Тобто такий спосіб збивання мене більше влаштовує..
І ще - годую грудьми меншу дитину. Пропонувала старшому - відмовляється (він вже рік, як не їсть). Може зціджуватись і заливати в нього по троху грудне молоко? Воно ж і антитіла має, і температуру збиває?.. Чи то дурна ідея?

Comments

( 27 коментарів — Прокоментувати )
sol_labas
12 березень 2012 12:59 (UTC)
Грудне молоко як на мене дурна ідея.
При тому, що він скоріш за все його не буде пити.
Я збивала таку температуру декілька разів на день - він у нас хворів місяць тому. Але в нас трималась не дуже довго.
Взагалі я не дуже активно користуюсь жарознижуючими - зараз я почала відмічати, що його організм самостійно "збиває" температуру. До 37,7 десь, хоч і ненадовго. Не знаю з чим це пов'язано.
39,0 не така вже й критична температура, якщо не було судом.
ganu_sky
12 березень 2012 13:40 (UTC)
судом не було, та й збивали ми вже коли була 39,9..
мені просто здається, що якщо збивати температуру постійно, то процес одужання затримується. ну але це видно як в кого, в кожного різні процеси в організмі.
і я просто не знайома особливо з такими хворобами, ТТТ - бо температура в малого оце тільки третій раз в житті, один з тих разів - на зуби, протрималась один день. і разом вірусом перехворів, але тоді він був велика істєрічка і не давався поміряти температуру, спав собі постійно в мене на руках, то ми й не збивали. і минулось за дві доби.
ja_natasia
12 березень 2012 22:21 (UTC)
""мені просто здається, що якщо збивати температуру постійно, то процес одужання затримується.""
- все вам правильно здається:)
специфічні антитіла виробляються на піку температури (пік в кожного свій)

я темп. не збиваю - ні собі, ні дітям. коли в малого біля 40 - починаю обтирати прохолодною водою
ganu_sky
13 березень 2012 07:38 (UTC)
та воно то ніби все логічно і правильно, але приймати правильні, виважені рішення в таких ситуаціях чомусь завжди надзвичайно складно) страшно робиться, коли дитина добами очі відкрити сил немає, хочеться хоч якось полегшити їй життя.. ну вже ніби температура не вертається, ТТТ (вчора на ніч збили таки нурофеном), але зате вернувся "дух протіворєчія" )) все, шо дитина не виістерила за ці дні - мусить вкласти в сьогоднішній)
akkaknnebekaize
12 березень 2012 14:17 (UTC)
Пити не відмовляється?

Головне під час лихоманки багато пити, особливо вітамінних напоїв -- шипшина, малина.

Тиждень тому малят витягнула сиропом з шипшини (столову ложку на склянку окропу). Тільки випивали склянку -- колотила наступну.
ganu_sky
12 березень 2012 15:43 (UTC)
пити не те шоб відмовляється, але й не дуже охочий. п"є по три ковточки кожних 10-15 хвилин чай з липи або просто воду. щойно мали телефонну консультацію з якимось педіатром моднячим, то вона сказала, що така тривала висока температура свідчить про складність інфекції в організмі і про можливі ускладнення на вухо-горло-ніс. порадила антибіотик Зіннат. я з антибіотиками в життю справи не мала(
grennysmith
12 березень 2012 17:09 (UTC)
по телефону призначати антибіотики - це дуже модно. хоча б на аналізи спочатку відправила, раді прілічія.
антибіотики від вірусів не допомагають. а противірусні типу Арбідола не мають підтвердженої офіційними дослідженнями дії.
в моєї доні теж 3-день температура висока 39,7 , педіатор приходила, калінка-малінка, віброцил в ніс, парацетамол в свічках(але мабудь не будемо), турунди з настоянкою календули у вухо. і пити-пити-пити ,хоча б воду.
ganu_sky
12 березень 2012 18:59 (UTC)
та сама в шоці.
і як ваше маля поводиться при такій температурі?
ви не збиваєте взагалі?
бо я шось щойно вже при 39,8 псіханула і збила знов..
grennysmith
12 березень 2012 20:51 (UTC)
збиваємо нурофеном, трохи збиває. аналгін+аспірин+ношпа =не допомагає. парацетамол так само.
ще трохи допомагає обтерти руками змоченими у воді температури десь 30С.вода випаровується - тіло охолоджується. коли була меншою так збивали, щоб таблетками не годувати.
збиваємо, бо ныби то вище 40С вже незвороні процеси у мозку, білок згортається.
fetzen_
12 березень 2012 20:33 (UTC)
правильно казати педіатр, а не педіатор

а на які аналізи відправляти? патогенна мікрофлора сіється близько тижня. за цей час, _якщо тримається температура_, можна догратися до бронхіту чи пневмонії.

grennysmith
12 березень 2012 20:43 (UTC)
читайте словники, там усе правильно пишуть. а тут мені подобається писати педіатор )
віруси антибіотиками не лікуються: компот окремо, мухи окремо.
fetzen_
12 березень 2012 21:00 (UTC)
ну, раз вам подобається.... на таке навіть аргументів немає )

вірус ослаблює організм, на фоні чого звичайнісінький стафілокок може стати причиною великих неприємностей
grennysmith
12 березень 2012 21:03 (UTC)
не буду сперечатися щодо методів лікування.
але назначати антибіотики по телефону, моє імхо, не професійно.
yjelia
20 березень 2012 21:56 (UTC)
температура в багатьох випадках є підставою для антибіотика, бо це промовистий симптом. наприклад, після операції навіть маленької. можна по телефону, послухавши, яка температура призначити. аналізи не завжди можна здавати в принципі. от в мене виривали проблемний зуб, якщо температура тримається кілька днів - є інфекція, треба антибіотик. який тут можна було б взяти аналіз?

віруси небезпечні ускладненнями. від вірусу температура може бути дуже висока, але тримається пару днів. якщо температура не спадає довго або спадає за пару днів, а тоді раптом знову 39 - це ускладнення і привід давати антибіотики. тут можна впертися рогом не давати антибіотики, поекспериментувати, але які тут аналізи здавати важко уявити. якщо немає ще якихось інших серйозних симптомів, щоб підозрювати пневмонію, мінінгіт, міокардит тощо і це перевіряти (не аналізами), можна спробувати обійтися просто загальним антибіотиком. якщо кашляє - треба слухати, чи не бронхіт, не пневмонія. але поки послухати немає змоги, можна вже порекомендувати антибіотик, бо це точно ускладнення. поки не стало гірше. цілком грамотно лікар призначив, моє імно
ganu_sky
21 березень 2012 06:34 (UTC)
в нашому випадку після 4 днів високої температури почали давати загальний антибіотик. температура спала до 37,3-38,3. але ще трималась після того 2 дні. то ми ще раз викликали лікаря, вона сказала, що там вже ніби як трахеїт (хоча дитина кашляла ну дууже продуктивно) і сказала збільшити дозу антибіотику, плюс ще дати бісептол. але на наступний день після її візиту хлопець вже був без температури, з апетитом, зрідка з відкашлювальним продуктивним кашлем, то антибіотик ми й припинили. ну бо ж при трахеїті чи бронхіті був би кашель. серйозний.
ну але 3 дні антибіотик давали, Зіннат. бо дуууже страшно було. навіть мій тато, який всім навколо кричить, що медицина недієва, ліки - то трутка і т.д., сам мене примушував дати дитині антибіотик.
в садочку всі перехворіли цим вірусом теж, з такими ж симптомами і з височезною температурою
yjelia
21 березень 2012 08:27 (UTC)
я це з приводу коментаря, що призначити по телефону антибіотик дуже непрофесійно
вже пізнувато про це говорити, звісно, але дуже даремно ви припинили антибіотик, пропивши 3 дні, там же курс 5-10 днів, зазвичай 7 днів, було хоча б 5 попити, антибіотик треба обов"язково завершити курс, якщо почали, інакше може бути навпаки погіршення і тоді вже треба буде інший антибіотик
я так розумію, малюк видужав, най буде здоровий, але якщо хворітиме ще в цю весну ттт (краще, звісно, не хворіти, але ж це діти, тим більш садок), не давайте вже цей антибіотик, давайте інший, бо цей не діятиме.
бажаю, щоб не було треба ніякого, нехай буде здоровенький
ganu_sky
21 березень 2012 08:41 (UTC)
та нам ця лікар сказала подавати антибіотик 3 дні, а потім після візиту - сказала збільшити дозу і термін до 5 днів. в нас в результаті вийшло 4 дні.
сподіваюсь, що з антибіотиками ми справу більше не будемо мати, бо будемо здорові)
дякую)
grennysmith
21 березень 2012 08:02 (UTC)
не розумію як ваші операції стосуються звичайного грипу, але, якщо вам цікаво, моя дитина після 5 днів високої температури одужала без антибіотиків і прекрасно почувається. надалі я не збираюся давати антибіотик в подібних випадках. а ви робіть як хочете.
fetzen_
12 березень 2012 20:36 (UTC)
коли лікар слухала дитину? раз немає покращень, вам потрібно знову викликати педіатра додому
ganu_sky
13 березень 2012 07:28 (UTC)
лікар слухала в неділю, вчора покращень не було, на ніч збили температуру нурофеном, і поки - ТТТ - ще не піднімалась знову. то я сподіваюсь, що вже все минулось. лишився незначний кашель, ну але це природньо після ГРВІ.
kira_nessis
12 березень 2012 20:42 (UTC)
Ребенок ходит в какие-нибудь детские учреждения?
Дело в том, что мы только отболели корью. И то что это корь узнали, только через 6 дней после несбиваемой температуры, и признаков обычной вирусной простуды. Высыпка началась только на 6 день. У него чистое личико? Нет мааааленьких пятнышек вокруг глаз? Веки не припухли? Кашляет?
grennysmith
12 березень 2012 20:46 (UTC)
извините, что вмешиваюсь. а ребёнок был привит от кори? у нашей тоже температура, но была КПК.
kira_nessis
12 березень 2012 20:59 (UTC)
Нет, ребенок без прививок.
Но в палате мы лежали и с привитыми и с непривитыми.
Высыпка обычно с 3 по 5 день. У нас была на 6. А небольшие пятнышки вокруг глаз нам объясняли, как возможные лопнутые сосудики от высокой температуры.
grennysmith
12 березень 2012 21:04 (UTC)
да уж. спасибо
kira_nessis
12 березень 2012 21:16 (UTC)
Я все таки объясню, чтоб все стало понятно с нашей ситуацией.
У ребенка (непривитого) в субботу поднялась температура, сразу высокая. Ребенок выглядел сильно простывшим (заложен нос и кашель)Мы сбивали температуру нурофеном дважды в день практически 5-6 дней. За это время нам дважды поставили диагноз ОРВИ. Легкие были чистые, анализ крови и мочи не показывал ничего страшного и подтверждал диагноз ОРВИ, веки опухли и чуть слезились глазки. На 6 день нурофен уже не справлялся, свечки в попу (анальдим) ребенок истерически не давал ставить. Она была уже сонно-вялая и отказывалась пить уже что угодно. Она очень устала. Пришлось вызвать скорую.
И нас забрали в больницу, чтоб прокапать. Уже вечером в больнице к концу 6 дня, пятнышки у глаз стали ярче. И нам поставили диагноз корь. Обсыпало ее в ночь с 6 на 7 день. Сыпало после этого еще 3 дня. И потом все закончилось. И высыпка и температура. На пятый день нас выписали домой. Сейчас мы на карантине. Мы не заразные, просто сами бережемся.
grennysmith
13 березень 2012 07:40 (UTC)
спасибо, ваш опыт очень ценен для нас всех.
но у моей дочи скорее просто грипп, т.к. перед этим переболела я, а корью я уже болела в детстве. но всё равно, будем на чеку )
ganu_sky
13 березень 2012 07:32 (UTC)
так, ходить в садок з осені, оце поки перший раз маємо таке щастя). я теж думала про кір, хоч він і привитий. але тут по всім параметрам більше підходить ГРВІ - бо і мене взяло, і в місті майже епідемія. біля очей нічого немає. кашляє так, як зазвичай кашляють після простуд - продуктивно)
( 27 коментарів — Прокоментувати )

Profile

ja_mamusia
Я-мама!
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Tags

Latest Month

листопад 2015
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Розроблено LiveJournal.com
Designed by Taichi Kaminogoya